יוגה ילדים

מאמר זה מסביר כמה דרכים שיוגה יכולה לעזור לילדים להתרכז, לשפר את כישוריהם הלימודיים, ללמד תשומת לב ולעזור בחרדה ודיכאון.

אנג'לה מאיורוודה פשוטה כתבה מאמר נהדר על איך

היא מראה כיצד כל אחד יכול לעזור לילדים ליהנות מהיתרונות של יוגה ומיינדפולנס בחוץ. ישנן דרכים רבות ללמד את ילדיך קשב, אבל יוגה איתם בחוץ היא דרך מצוינת לחבר אותם לעולם הטבע. יוגה עוזרת לך להיות נוכח יותר וקשוב יותר, ויוגה מפחיתה מתח ויכולה ללמד ילדים כיצד לחיות ברגע. אם במקרה אתה מורה ליוגה או הורה לילד עם חרדה או דיכאון, ניתן ללמד יוגה עם ילדך גם כיצד להתחיל אותה.

יוגה ביתית, המציעה אפשרות ליצור קשר עם מתרגלים אחרים ביוגה מהבית, כמו גם מגוון קורסים וסדנאות יוגה.

תוכנית CHOP Yoga נערכת על ידי מורה מוסמך ליוגה שעבד עם ילדים ומתבגרים עם מצבים בריאותיים שונים

סוניה מוכרת כאחת ממורות היוגה המובילות בעולם לבריאות ורווחת הילדים. היא מורה מנוסה ליוגה בארה"ב ובקנדה, שם היא רשומה כמורה מוסמכת ליוגה, מורה ליוגה ומורה ליוגה במחלקת החינוך בארה"ב.

יוגה עם אדריאן

היא אחד מערוצי היוגה האהובים עלי וכמובן שהתרגילים שלה לילדים הם מהטובים ביותר. עם אישיותו של ילד, מי שלוקח חלק באופן קבוע ביוגה יכול להיות בעל השפעה חיובית הרבה יותר על בריאותם ורווחתם של ילדיהם מאשר על עצמם.

קירוב יוגה לילדיכם עכשיו זו דרך נפלאה לקדם חיים – עניין ארוך באורח חיים בריא. התנסות ביוגה יכולה גם לעזור לעודד ילדים לחקור את הלא מוכר בראש פתוח ולהרגיש בנוח עם גופם.

אוסף זה של תנוחות יוגה פופולריות מעניק לילדים מגוון רחב של תנוחות לבחירה ומעודד את היצירתיות שלהם

יש מאות יתרונות, אך הנה עשר הסיבות הראשונות לכך שיוגה מעולה לילדים. אנו מקווים שמצאת מאמר זה מועיל להביא יוגה לביתך, לכיתה או לסטודיו. הנה 5 תנוחות פשוטות ללמד פעוטות (שמקורן ביוגה של סיפור זמן) ואחת שתוכלו לעשות עם הקטנטנים שלכם. עיין במיתוסים הפופולריים על יוגה לילדים כדי ללמוד עוד על מה זה באמת יוגה לילדים. תחילה תאר את היתרונות של יוגה לילדים למשוך את תשומת לב ההורים, ואז ללכת איתם לשיעור. כדי לברר מתי נעדכן עמוד זה בתנוחות יוגה לילדים, היכנס על ידי הזנת כתובת הדוא"ל שלך בשדה בראש העמוד וחזור בקביעות. ברגע שילדכם מכיר את תרגול היוגה, תנו להם להמציא סיפור וללמד את התנוחות. צרו לוח זמנים ליוגה עם תמונות של כל תנוחה כך שתהיה עקביות והילד ידע למה לצפות.

הזמן דמויות אנימציה שונות לשיעורי היוגה שלך עם ילדיך

כדי להפוך את השיעורים למהנים וללא דאגות. זו דרך נוספת לפופולרי בשיעורי יוגה בקרב ילדים בסטודיו שלך ולהראות שאחד מהמודלים לחיקוי שלהם נהנה מהתרגול. מצא שיעור יוגה עם דמות אנימציה כמו בסרטון למטה, והמשיך הלאה.

אנוקינג מתאר לעתים קרובות את היוגה של הילדים כמדד יזום להדוף חוסר יציבות ומחלות

ויוגה מלמדת באופן טבעי טכניקות נשימה מרגיעות ומרגיעות. יוגה מספקת גם הזדמנות טובה להבין את היתרונות של תרגול מגוון של תנוחות, כגון תנוחות יוגה ותרגילי נשימה. שגרת היוגה מרגיעה לילדים כאשר הם נוקטים באותן תנוחות ונעשים בטוחים בעצמם כאשר הם מבצעים אותם. עם זאת, ריכוז זמן בתנוחות מסוימות עוזר לילדים עם תמונות סטילס והציור חייב להיות מסביר וניתן לשיר.

אם אתם חדשים בשיעור יוגה, אנא יידעו אותנו שאנשים רבים מגיעים עם ילדים, אז וודאו שאתם מכבדים את המבקרים. גם אם הכיתה שלך אינה ספציפית שיעור יוגה לילדים, אתה יכול להגדיר אותה ולהיות מוכן להיכנס לילד נזקק.

שימו חדר יוגה בצד ועשו מתיחת יוגה פשוטה או תרגיל נשימה עם כיסא שיושב ליוגה בכיסא, או עשו זאת בעצמכם במידת הצורך.

מורים רבים מציעים תכניות יוגה אדפטיביות לילדים ויכולים לעזור לילדים ללמוד יוגה בקצב הנוח להם

כדי להנגיש את היוגה לילדים עם צרכים מיוחדים, אני ממליץ על מורה מוסמך ליוגה המלמד את ילדכם יוגה בפרויקט היוגה בברוקלין. כמו רוב סרטי היוגה של ילדים, סופיה נותנת לך את החופש להעסיק את ילדיך ולעזור להם להבין את המושגים. היא מלמדת את ילדכם תנוחות יוגה פשוטות ותרגילי נשימה כפעילות מוטיבציה.

Categories:

דילוג לתוכן