יום ספא

 

הספא מציע לאורחיו מקלט שליו להירגע

להחיות ולהתחבר מחדש עם הנפש, הגוף והנשמה ולהחיות את החושים. עם מבצעים חודשיים וחבילות לכל השנה, תוכלו ליהנות מחוויה מפונקת המשלבת חרוזי חול עם עיסויים מרגיעים פופולריים, טיפולי טיפוח עור ושירותי סלון. ספא אתר הנופש מציע עיסויים, מכוני ציפורניים ושיער, טיפולי גוף ושירותי ספא אחרים.

הספא בבלנטין בשארלוט מציע חוויה חושנית שמרגיעה את החושים ומגבירה את הרווחה

נפש, גוף ונפש במחבוא שעוצב לאחרונה בספא הנופש. מטפלי הספא מקדמים את היישור האולטימטיבי של כל אזורי הגוף ובמקביל מבטיחים נפש וקלות שימוש בסוף יום הספא.

הם משלבים את השימוש בטכניקות עיסוי תאילנדיות קדומות

קומפרסים של צמחי מרפא תאילנדיים, ארומתרפיה מסורתית ושיטות עיסוי מערביות. הם משתמשים במוצרים אורגניים של Eminence לכל הטיפולים ההוליסטיים שלהם כמו עיסויים, טיפולי פנים, שעווה, קרצוף ואמבטיות. בנוסף למגוון המלא של טכניקות העיסוי יש להם מגוון טיפולי פנים המותאמים לשעווה בודדת ולצרכים שלך.

אנו מציעים טיפולי גוף קיץ ועונתיים המשלבים אלמנטים ומוצרים רב חושיים

כולל קרצוף רגליים, מברשות יבשות, טיפולי קרקפת, עיסויים להרפיית גוף מלא ושימוש באבנים חמות וקרות ליצירת חווית גוף ייחודית. הטיפולים והעיסויים שלנו ימיסו את עייפותך ויגרמו לך להרגיש רעננה וחיה. טיפולים אלה נועדו להגביר את זרימת הדם, לשחרר את החום המאוחסן לקרר ולאזן את היין והיאנג של הלב והמעי הדק.

אם אתם מתמודדים עם בעיות עור כגון אקנה או היפרפיגמנטציה

שפרו את טיפוח העור בעזרת מיקרו-דרמבריישן נטול קריסטל של בלה וטיפולי פנים וגוף אחרים וטיפולי כתמים שיעזרו לכם להשיג עור בריא וצעיר יותר. יש רשימה ארוכה של יתרונות בריאות, אז שמור את הטוב ביותר לסוף האחרון.

ספא בצפון

דילוג לתוכן