תיקון מקררים

כשזה מגיע לבחור אם לתקן או לא להחליף את המקרר או המקפיא או לא, יש לקחת בחשבון הרבה גורמים. דוחות צרכנים ממליצים להחליף את המקרר, שכן עלות התיקון שלו יכולה להיות יותר מכפול ממחיר הרכישה של מקרר חדש. החלטה זו תלויה בגיל המקרר, כמה זמן נמשך מחזור הסריקה, ההזעה והדלוף וכמה עולה לתקן אותו.

כשאתה שוקל האם להחליף או לתקן את המקרר שלך

חשוב לשקול את סוג המקרר שיש לך, שכן סוגים מסוימים של מקררים קשים ויקרים יותר לתיקון מאחרים. הכירו את עלויות תיקון המקררים הנפוצות ביותר וגלו אילו נוטים להיות זולים וקלים יותר לתיקון, ואילו יקרעו חור בארנק.

אם אתה מחפש עזרה מקצועית לבעיות המקרר שלך

ייתכן שאתה תוהה אם עליך לפנות למומחה לתיקון משק בית או לטכנאי מיזוג אוויר. אם המקרר שלך פועל ביעילות מרבית בכל עת וכדי להשיג את תוצאות התיקון הטובות ביותר, עליך לשקול עזרה של שירות תיקונים מקצועי למכשירי חשמל ביתיים. פתרון בעיות במקרר מבלי להזמין איש תיקון מקררים. אתה יכול לבצע תיקון מקרר ותיקונים פשוטים בעצמך.

במקום להתקשר לטכנאי

תוכל לנסות לתקן את הבעיה בעצמך על ידי ניתוק וחיבור המקרר. לדברי פיט ארגוס, מתקן מכשירי חשמל ביתיים ומחבר הספר לתיקון מכשירים קלים וזולים, השלב הראשון בתיקון מקררים הוא לקבוע אם הבעיה נובעת מהפשרה של המדחס או מבעיה במחזור האוויר. אם אתה מכיר תיקונים פשוטים, אתה אמור להיות מסוגל לעשות זאת בעצמך, אך הקפד לכבות את המקרר ולעשות אותו ביסודיות.

כמה בעיות קשות יותר לפתרון ודורשות תיקוני מקררים מקצועיים. אם אתה מנסה לבצע תיקון עשה זאת בעצמך, הסר את המקרר, הסר אותו מהקיר ונקה את סליל המעבה בחלק האחורי של המקרר. בהתאם לבעיה, זה יכול לקחת שעה עד שעתיים לתקן את המקרר.

העלות הממוצעת של תיקון מקררים

היא זניחה, אך אם העלות גבוהה מדי, יכול להיות זול יותר להחליף את המקרר. על פי שירותי Sears Home, עלות תיקוני המקררים משתנה בהתאם לגורמים כגון יצרן המכשיר, דגם, מיקום, חלקי חילוף נדרשים וחומרת הבעיה. אם יש חלקי חילוף, תיקון המקרר יכול לקחת מספר שעות בלבד עם טכנאי מקצועי.

כפי שאתה יכול לראות

בעיות נפוצות במקרר כגון אטמים לא תקינים ותיקונים של בתים עם מנועים ומדחסים אחרים חורגים מהיקפו של עשה זאת בעצמך הממוצע. עם זאת, אם אתה נוח כמו עשה זאת בעצמך ומוכן להתמודד עם בעיות במקרר שלך כדי למנוע עלויות תיקון גבוהות יותר של מכשירי חשמל, ייתכן שתוכל לעשות זאת. פרויקטי התיקון הפשוטים והפשוטים של מקררי עשה זאת בעצמכם כוללים ניקוי סלילים, ניתוק והפשרת הניקוז ותיקון אטם הדלתות.

תיקון מקרר DI כרוך בבדיקת בקר החשמל, סלילי הקבלים וחלקים אחרים במקרר שלך, כמו גם אטמים ומערכת הרמטית. אם אתה מבחין שהמקרר שלך חם מדי, ייתכן שיהיה עליך לבצע תיקון.

אם מאוורר הקבל אינו פועל

המקרר או המקפיא אינם מתקררים, בין אם הוא פועל ובין אם לאו. מקרר חם יכול גם לגרום לבעיות בסליל המעבה שלו. אם הבעיה נמשכת לאחר הניקוי, הטמפרטורה של המקרר שלך יכולה להיות נמוכה מדי ולגרום לה לרוץ זמן רב מדי או לשמור על טמפרטורה נמוכה מדי.

אם יש לך בעיות בהפשרה

עליך להתקשר לטכנאי המתמחה בתיקון מכשירי חשמל לפני רכישת מקרר חדש. תוכל להבטיח למקרר המתפקד על ידי טיפול אצל טכנאי מוסמך במפעל המסוגל לתקן בעיות נפוצות במקרר. אם יש בעיה, תוכל להתייעץ עם טכנאי תיקון מקררים בנוגע לנזק לפני שתחליט להשקיע במכשיר חדש.

אם מנורות המקרר אינן פועלות כראוי, חשוב לדעת את סימני האזהרה שיש צורך בתיקון מקרר, אך כדאי גם לוודא שאתה מוכן לשאת בנטל הכלכלי של התיקון. עלויות של מקררים.

על פי דיווחים פנימיים של Homeserve, תיקוני מקררים מהווים בממוצע 33% משיחות השירות למכשירים עם תוכנית אחריות ביתית. אם תתקשר למר מכשיר, נאבחן את בעיית המקרר שלך ונקבע אם יש צורך בתיקון מקיף או התאמה קלה או החלפה.

ייעוץ מומחה לפתרון בעיות ותיקון מקררים

כולל בעיות במקרר כגון קירור לקוי, רעשי מקרר והקפאה לא רצויה של מזון. Sears שירותי הבית היא הבחירה הטובה ביותר לתיקוני מקררים בכל מקום בו אתה קונה אותם, כולל מכשירי קנמור, עם אלפי מרכזי תיקונים מקומיים ברחבי ארצות הברית מאוישים עם טכנאים מוסמכים ומוסמכים על מנת להבטיח מענה לצרכי תיקון המקררים שלך.

SF גייטס מציע לתקן מקרר שהוא פחות משמונה שנים וצריך להחליף אותו כל 15 שנים. אתה יכול לקנות אטם דלת מקרר חדש בחנות מוצרי חשמל. למקררים ומקפיאים, עדיף לקרוא לאדם שירות מקצועי שינקה את הנמלים.

עם כישורים וניסיון בטיפול במערכות קירור

חברות HVAC ומומחי תיקון ציוד יכולים לסייע בפתרונות קטנים לבעיות גדולות. הדיווח העדכני ביותר על שיעורי התיקון של מקררים ומכונות קרח זה לצד זה היה 36%, ושיעור ההקפאות עם מכונות הקרח היה 28%; השיעור ללא מכונות קרח היה 15%. מכיוון ששילוב מקרר-מקפיא חדש עולה בין 800 ל -12 אלף דולר, תיקון מקררים יכול לעלות פחות ממחצית העלות של החלפה מלאה.

דילוג לתוכן