ילדים ונוער

בסרטון ההיכרות לילדים ומתבגרים, הנשיא ראסל מ 'נלסון מתאר גישה חדשה ללימוד והגדלת הבשורה שפותחה במיוחד עבור הילדים והמתבגרים של ימינו. בתקופה בה מחקרים מראים ירידה בעניין הדתי והשתתפות בני הנוער, זוהי הזדמנות לעזור לדור המתפתח הזה לחזק את האמונה בישוע המשיח, מסביר האח אוון. התוכנית מתמקדת בסיוע לילד או לבני הנוער לצמוח בדיוק כמו המושיע. בתחום זה הם מעודדים לקבוע יעדים אישיים המסייעים להם להיות יותר כמוהו ולהתקרב אליו.

באמצעות תמיכה פוליטית

JFCS לילדים ונוער יביא לשינוי תרבותי שישפיע באופן חיובי על חייהם של ילדים ונוער בקהילותיהם. העבודה למען מטרה זו תעמוד בליבה של ממשלת וויליאמסון, שתעבוד בתיאום עם משרד החינוך ומחלקת ילדים ונוער ותעדיף פיתוח ויישום מדיניות ותוכניות חדשות בתחומי החינוך, שירותי בריאות, מדיניות חינוך, פיתוח נוער, חינוך ציבורי ומעורבות בקהילה.

משרד הרווחה לילדים ולנוער יפעל על מנת להציע לכל הילדים סיכויי הצלחה

ללא קשר ליכולותיהם וכיוונם, ולתמוך בילדים בכל רמות המיומנות וצרכי הלמידה. לשם כך אנו ממשיכים לתמוך בצורך לעזור לילדים ולמשפחות לפני שהם יתקבלו אי פעם לשירותי נוער לילדים רשמיים.

בשלב הבא

נשקול כיצד עובדי פיתוח יכולים לסייע בתמיכה בילדים וצעירים במדינות מתפתחות, בהן למדינות מפותחות כבר יש השפעה משמעותית על שינויי האקלים וכי הניסיון עם שינויי האקלים עדיין נובע בעיקר. מומחים עם מומחיות בפיתוח ילדים המחויבים לרווחת הדור הבא ממלאים תפקיד חשוב בהבטחתם שלצעירינו לרשת כוכב שכדאי לחיות בו, וכולנו יכולים להיות מעורבים בכך.

מבוגרים אינם יכולים להעביר את האחריות לפעולה דחופה במשבר האקלים לילדים ולצעירים למבוגרים. ככאלה, אנו מהווים אתגר חסר תקדים לאחריותם ולרווחתם של ילדים וצעירים ואנו קוראים לנו לקבל על עצמנו תפקיד דחוף זה.

למרות שלמשבר האקלים תהיה השפעה משמעותית על חייהם של ילדים וצעירים

אנחנו עדיין לא יודעים הרבה כיצד הם מתמודדים עם הנושא, ואין כמעט התערבויות יעילות שתומכות בהם. ישנם מעט משאבים זמינים לתמיכה בהורים ומבוגרים אחרים בתמיכת ילדיהם (ראה האגודה הפסיכולוגית האוסטרלית, 2018a ו- 2018b). יוצא מן הכלל, אם כי אינו מתמקד בשינויי אקלים, הוא תוכניות אקולוגיות – ושוויוניות – לניהול הקשרים עירוניים שוליים.

על פי דפוס השינויים בשנים האחרונות

תכנית הילדים והנוער החדשה יתמכו בצורה חזקה יותר מהבית – מרוכזת, מבוססת על כנסיות – ותכלול אפשרות להשתמש בגילויים אישיים כדי לקבוע צרכים ומטרות ספציפיות וקבוצות ספציפיות לתוכנית. החל מינואר 2020, ילדים וצעירים יחליפו את הילדים הנוכחיים תכניות נוער של הכנסייה.

מרכז JFCS לילדים ולצעירים יספק מגוון רחב של שירותים מיוחדים לילדים למיצוי הפוטנציאל המלא שלהם

נקודות החוזק של הצעירים מוכרות ומקודמות בקהילה. סביבת נית. עבור ילדים שצריכים להיות מוגנים מפני התעללות והזנחה וילדים שמטופלים על ידי מוסדות, שירות רווחת הילדים והנוער שלנו מציע תחליף הולם לטיפול שבטיפולם.

בשעות הפעילות הרגילות תמיד יש פקיד הזמין לדון בהעברות ולהפעיל משוב מילדים וצעירים

למידע נוסף על שירותי JFCS בקהילה שלך וכדי לתמוך במרכז J FCFS לילדים ומתבגרים, אנא פנה לברברה פרבר בטלפון [מוגן באמצעות דוא"ל] או התקשר למספר 717-263-1900 אם יש לך שאלות או חששות לגבי מקרה ספציפי.

למידע נוסף, התקשרו לשירותי ילדים ונוער במחוז לורנס בטלפון 717-263-1900. דוח זה הוכן בשיתוף המחלקה לבריאות הציבור ושירותי אנוש בקנזס (DPHS) והועבר לשירותי מחוז לורנס.

לאחר מכן נערוך תוכנית כתובה למשפחה ונעבוד איתם להחזרת הילד בבטחה למשפחתו. יש להעביר את דוח המעקב, אותו יש לנסח, לרשות הילד והנוער המחוקקת בתוך 48 שעות.

Categories:

דילוג לתוכן