הגיל הרך

כאשר מחליטים אם חינוך לגיל הרך הוא הבחירה הנכונה בקריירה עבורך, נשאלת השאלה הראשונה והחשובה ביותר: האם אתה נהנה לעבוד עם ילדים? אם אתה רוצה להיות מוביל בתחום החינוך, עליך לחפש תואר שני בחינוך לגיל הרך. תואר ראשון בחינוך לגיל הרך בדרך כלל מכשיר אותך ללמד ילדים מגיל הגן ויכול לעזור לך ללמד עד כיתה ג '.

אין סטנדרטים מוסכמים

ותכניות הלימוד והגישות שונות לעיתים קרובות מגיל הרך לגיל הרך, אך ישנם כמה נושאים נפוצים אשר מטופלים במוסדות חינוך לגיל הרך. לדוגמא, הגן מתמקד בהתפתחות חברתית ובאינטראקציה בין עמיתים לעת, ואילו הגיל הרך מתמקד יותר במתמטיקה, קריאה, מיומנויות מתמטיות ומיומנויות חברתיות. כדי להשיג תואר בחינוך לגיל הרך, יש לצבור ניסיון בעולם האמיתי ולהשתלב בתכנית חינוך לגיל הרך.

מחקר שבודק מה קורה לפיתוח ושימוש באוצר המילים בבית הספר המוקדם כאשר יש להם גישה להוריהם באמצעות טכנולוגיה לבישה הראה שהורים יכולים לשנות את התנהגותם

כדי לראות את המילים הנכנסות והיוצאות שילדים חווים במהלך יְוֹם. הם לומדים מיומנויות גופניות חשובות כמו קואורדינציה, לומדים רמזים חברתיים, לומדים ביטויים רגשיים ומפתחים שפה עוד בשלבים הראשונים של התפתחותם.

אם אתה הורה

בטח שמעת הרבה על יעדי ההתפתחות של ילדך. כשלומדים התפתחות לגיל הרך, זה יכול להיראות מכריע בהתחלה לעקוב אחר אבני הדרך החשובות הללו. במאמר זה אציג כמה מאבני הדרך הנפוצות בילדות המוקדמת ובטווח הגילאים בו מתרחשים בדרך כלל שינויים אלה.

אם תבחר להיות מחנך לגיל הרך, תגלה מה הדרישות לבתי הספר הממלכתיים שאתה רוצה ללמד בהם. חשוב להבין באיזו מדינה אתה רוצה לעבוד ואת דרישות ההכשרה בבית הספר שאתה רוצה לעבוד בו.

חשוב גם שאם אתה מלמד בבית ספר במונטסורי, עליך לעבור תוכנית הכשרה מיוחדת למורים במונט אססיי. אתה צריך גם לקחת Baccalaureate להיות מורה לחינוך לגיל הרך במדינת הבית שלך.

ילדים מתחילים בגן בגיל חמש או שש, אך מדינות רבות אינן מתחילות בחינוך חובה עד גיל שבע. למרות שהגן רשמי יותר והתלמידים הם בני שמונה, הוא אינו מוסמך כחינוך לגיל הרך ברוב המדינות.

מכתב זה מסביר כיצד מדע לפיתוח מוח מוקדם יכול להשפיע על השקעות בגיל הרך ומסייע להמחיש מדוע חינוך מוקדם

בריאות מוקדמת ורווחה בבגרות הם היסודות של חברה משגשגת וקיימת. הבנת בריאותם של הילדות המוקדמת והאמצעית הינה מכרעת להכרה בתפקידם החשוב של שלבים אלה בבריאות ורווחתם של מבוגרים, ולהתמקד בתנאים ובמחלות שיכולים להגביל את יכולתם של ילדים לגדול ולהיות מבוגרים בריאים. חלק זה מציג את המדע המקשר בין חוויות מוקדמות מלידה, עוד לפני הלידה. הדו"ח מסכם נתונים מהמכונים הלאומיים לבריאות (NIH) והמרכזים האמריקניים לבקרת ומניעת מחלות (CDC), ומציג ראיות לכך שחדשנות מבוססת מדע מניעה מדיניות ושיטות בריאות בגיל הרך.

צוות המחקר לפעולה לגיל הרך יפתח תוכנית לקליפורניה להאיץ פעילויות לגיל הרך המספקות הזדמנויות לשפר את הגישה לטיפול סביר ואיכותי בילדים

המתחשבת בחוזקות שלנו ועונה על צרכי ההורים והילדים הקטנים. . המסגרת המאחדת לחינוך לגיל הרך, הקוראת לגישה אחידה לחינוך לגיל הרך כדי להבטיח שמטפלים היטב בכל ילד צעיר, משפחה וקהילה – עם מקצוע איכותי ומשולם היטב עם דגש על חינוך לגיל הרך ו בריאות בגיל הרך. מידע נוסף על פרסומים ומשאבים הקשורים לגיל הרך (ECC) זמין במשרד החינוך המוקדם במחלקת החינוך בקליפורניה.

ריכזנו את המשאבים הללו כדי לעזור לך להבין את השלבים החשובים בהתפתחות הילד שלך ואת האופן שבו אתה רואה אותם. עכשיו זה הזמן להבין איזה שלב הילד עובר ולמה זה חשוב.

אם יש לך הבנה טובה למה לצפות ואיך להתנהג ולעבוד עם ילדך כאשר

הוא מגיע לאבני דרך, אתה מצויד טוב יותר לפקוח עין על צמיחתו הבריאה. כשמדובר באינטראקציה עם ילדים אחרים, זו לרוב הפעם הראשונה שהם מתקשרים עם ילדים בני גילם. היבט זה של התפתחות הגיל הרך הוא חיוני בכדי לספק לילדך את התמיכה הטובה ביותר. בין אם אתם מלמדים ילד, עוקבים אחר ההתפתחות של ילדים צעירים אחרים בקהילה שלכם, או אפילו מגדלים את אחד מילדיכם, הבנת השלבים ההתפתחותיים של ילדותכם גורמת לשינוי גדול ביחסיכם עם ילדכם הקטן.

Categories:

דילוג לתוכן