רפואה אסתטית

רפואה אסתטית היא תחום צומח של טיפול קליני מיוחד המספק הליכים קוסמטיים לא פולשניים וזעיר פולשניים למטופלים המעוניינים לשפר את המראה שלהם. המרכז לרפואה אסתטית מציע פרוצדורות רפואיות אסתטיות לא פולשניות שמטרתן התחדשות ויופי. מכוני הספא הרפואיים שלנו (מרפאות רפואיות עם סביבת ספא) מיועדים לספק מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים לא ניתוחיים ללא זמן השבתה נרחב. Halo Laser & Aesthetic Medicine Medical Spa הוא משרד רפואי בבעלות רופא, כך שתוכלו להיות רגועים בידיעה שאנו משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, הטכנולוגיה והנהלים המתקדמים ביותר.

בשילוב עם 35 שנות הניסיון הרפואי שלנו

אנו מספקים הליכים ושירותים זעיר פולשניים עם מעט אי נוחות ומעט זמן השבתה. Peachtree Dermatology גאה להציע רפואת עור רפואית, רפואת עור קוסמטית ושירותי קוסמטיקה ב- Peachtree Dermatology באטלנטה, ג'ורג'יה. אנו מספקים גם טיפול בסרטן העור. אנו יכולים גם לספק טיפול פנים מותאם אישית ומקצועית בהתאם למצבך וסוג העור שלך. Bright Skin אנו מתאימים אישית ומשלבים טיפולים כדי לעזור לך להשיג עור נקי, צעיר וזוהר.

פייס קר קליניקס קליניקה לטיפוח ויופי במודיעין
כדי לשמוע פרטים מורחבים בנושא של רפואה אסתטית ורפואה אסתטית במודיעין ניתן לבדוק כאן: facecareclinics.com

ביחד נשיג את המטרות האסתטיות האישיות שלך באמצעות תכנית טיפול מותאמת אישית

בין אם אתה מעוניין בהליכי פיסול גוף, טיפולים בהזרקה כמו בוטוקס וחומרי מילוי עוריים, או חידוש פני השטח בלייזר עבור כוויות שמש וכתמי גיל, החלקת קמטים ושיפור מרקם העור, VIDA יכולה לעזור לך להשיג את היעד האסתטי שלך. ככלל, אסתטיקה רפואית כוללת את כל ההליכים הרפואיים שמטרתם לשפר את המראה האסתטי של המטופל. בניגוד לפרקטיקות המתמקדות בניתוחים פלסטיים, שהם תהליך של שחזור או תיקון של חלקי גוף באמצעות השתלת רקמות, בין אם בטיפול בפציעה ובין אם למטרות אסתטיות, שיטות אסתטיקה מטפלות רק בחולים בריאים המעוניינים לשפר את מצבם. השג בריאות כללית באמצעות שימוש בהליכים קוסמטיים כירורגיים או לא ניתוחיים.

הליכים רפואיים אסתטיים אינם פולשניים כמו ניתוחים (פרוצדורות רפואיות אסתטיות מכונה לעיתים הליכים קוסמטיים לא ניתוחיים)

הכוללים הליכים כגון מתיחת פנים, הגדלת חזה או שאיבת שומן. הליכים רפואיים קוסמטיים מציעים מגוון רחב של אפשרויות לאנשים שרוצים להיראות ולהרגיש במיטבם; עם זאת, טיפול כזה כלל באופן מסורתי פרוצדורות כירורגיות פולשניות. זו הסיבה שהצוות המורשה של מרכז טיפולי היופי שלנו משתמש בגישה רפואית כדי לספק את טיפול היופי הלא ניתוחי המתקדם ביותר לעור, לשיער ולגוף. הרופאים המוכשרים המיוחדים שלנו אינם עוד רק שירותיהם של מנתחים פלסטיים ורופאי עור, כמו בשנים עברו, ושמחים להציע טיפולי רפואה אסתטית בחוץ למטופליהם.

בין אם אתה שוקל רפואה אסתטית

כדי לשפר את המראה שלך או שיש לך שאלות לגבי כל אחד מהניתוחים הקוסמטיים המיוחדים של Esprit, היה סמוך ובטוח שאנו נציע לך פתרון מלא להזרקות, טיפוח עור ופרוצדורות אחרות שאינן ניתוחיות. רפואה אסתטית מציעה יותר ויותר אפשרויות נהדרות עבור המטופלים שלנו שרוצים לעמוד בקצב ולהשתלט על ההשפעות הרגילות של ההזדקנות. אספריט מנתחים קוסמטיים, כמנתחים, מכירים ביתרונות של פתרונות אסתטיים שאינם ניתוחיים. מגוון שירותי הרפואה האסתטית של אספריט מנתחים קוסמטיים נותנים מענה לכל היבטי העור, מניתוח ועד בוטוקס(ר) וחומרי מילוי, הצערת העור, חידוש מרקם העור והסרת שיער בלייזר.

בהובלת ד"ר טרי צ'יקון

Renew Aesthetic Medicine and Wellness בסאות'בורו, מסצ'וסטס מספקת טיפול רפואי אסתטי מומחה. ד"ר בילי ג'ין וואדל וד"ר רנדל קולבי הם הבעלים של Palmetto Aesthetic Medicine, המרפאה היחידה מסוגה בקולומביה המוקדשת כולה לשימוש בקוסמטיקה בוטוקס וב-Palmetto Aesthetic Medicine Columbia Filler. הליכים רפואיים אסתטיים כוללים הזרקות פלזמה עשירות בטסיות דם, מיקרונידלינג, טיפול בלייזר, טיפול בקמטים בוטולינום טוקסין (תרופת מרשם), חומרי מילוי עור ושפתיים, טיפול רפואי בעור, פילינג כימי או חידוש פני העור והשתלות שיער.

רפואה אסתטית

היא מונח רחב שנועד לשנות את המראה האסתטי על ידי טיפול במצבים כגון צלקות, עור רפוי, קמטים, שומות, כתמי כבד, עודפי שומן, צלוליט, שיער לא רצוי, שינוי צבע העור, דליות ועוד. . הוא כולל המלצות להפחתת סימני הזדקנות כגון עור רפוי, קמטים וכתמי כבד. משפר את המראה הקוסמטי על ידי טיפול במצבים כמו צלקות, עור נפול, כתמי כבד, עודף שומן, דליות, קמטים, שומות, שיער לא רצוי, שיער מולבן ועוד.

מדי שנה

אלפי גברים ונשים בוחרים בהליכים קוסמטיים כדי לשפר את ההערכה העצמית, לשקם את הנעורים או לשפר את תפקודי הפנים והגוף. מגיע לך להפקיד את הטיפול שלך בידי אנשי מקצוע רפואיים ואסתטיים בעלי ניסיון של למעלה מ-40 שנה. כמו כן, חשוב מאוד שהקוסמטיקאי ייקח חלק במתן גישת צוות להליכים אסתטיים זעיר פולשניים בפנים.

על מנת לספק באופן הולם צורך אסתטי

נדרשת לרוב גישה רב תחומית או צוותית. הם מעריכים את צרכי הטיפול בעור של כל מטופל ומקשיבים למטרות הקוסמטיות שלו לפני שהם מציעים תוכניות טיפול כלשהן. שיטות אסתטיקה כוללות לעתים קרובות אנשי טיפול ללא רישיון כגון טכנאי לייזר ופרמדיקים, כמו גם קוסמטיקאיות מאושרות במיוחד כדי לספק מגוון שירותים מלא.

רופאים וספקים שאינם רפואיים עשויים לקבל הכשרה קלינית בפרוצדורות קוסמטיות ומוצרי בריאות

תרופות והתקנים באמצעות תכניות המשך רפואיות פורמליות, כמו גם הכשרה המוצעת על ידי ספקים ספציפיים עבור המכשירים הרפואיים, המוצרים ו/או התרופות שלהם. המועצה האמריקאית להתמחויות רפואיות (ABMS) עדיין לא מציעה הסמכה של המועצה לרפואה אסתטית, כך שתחום עיסוק זה פתוח לרופאים בעלי ניסיון משתנה. המשימה של ABAM היא לספק את האיכות הגבוהה ביותר בחינוך והכשרה רפואית אסתטית. המודולים החינוכיים מאפשרים למשתתפים להפוך למומחים מוכחים בתחומם, ומכינים אותם לפתח תוכניות טיפול מתקדמות עבור צרכנים משכילים ובסופו של דבר להכיר את כל ההיבטים של הרפואה האסתטית.

 

Categories:

דילוג לתוכן